O Merlove

Merlove to marka stworzona dla rodziców i dzieci, którzy wspólnie zaczynają przygodę z rozszerzaniem diety.
Marka Merlove powstała aby zwiększyć komfort rodziców podczas rodzinnych posiłków. Brudne ubrania, brudna podłoga, codzienne pranie, czyszczenie krzesełka, każdorazowe mycie dziecka po posiłku, a nawet jego kąpanie, to są nieuniknione uroki rodzicielstwa, podczas rozszerzania diety.
Dlatego naszym priorytetem było stworzenie akcesoriów dla dzieci, które będą pełniły przede wszystkim funkcję ochronną przed wodą i zabrudzeniami.

I udało się!

Dbamy o komfort mam i ich dzieci podczas radosnego spożywania posiłków.

Merlove

Naszym bestselerowym produktem jest praktyczny śliniak, wspierający rozwój dziecka podczas nauki samodzielnego jedzenia zarówno metodą tradycyjną jak i BLW. Śliniak jest wykonany z miękkiego wodoodpornego materiału.
Jego kluczową cechą jest posiadanie trzech przyssawek, które z łatwością przyczepią się do tacy krzesełka. Z materiału śliniaka tworzy się specjalna komora, do której wpada niezjedzony pokarm malucha. Po skończonym posiłku ubranko dziecka jest nadal suche i czyste.
Wybrane materiały do produkcji śliniaków i mat ochronnych cechuje wysoka jakość. Wszystkie produkty zostały wykonane z certyfikowanej tkaniny, która posiada bezpieczną membranę bez szkodliwych substancji. Przyssawki pochodzą od Polskiego producenta, a tworzywo z którego są wykonane posiada certyfikat jakości.

Zanim zaprojektowaliśmy pierwsze śliniaki, to skrupulatnie sprawdziliśmy jakie są wymagania rodziców: czytaliśmy ich opinie, rozmawialiśmy, pytaliśmy…  Jednym zdaniem gruntownie zbadaliśmy ich potrzeby. Na tej podstawie stworzyliśmy unikatowy zestaw do rozszerzania diety tj. mata wodo – i plamoodporna wraz ze śliniakiem wodoodpornym. Przyjazne, delikatne i oddychające materiały a także niebanalna kolorystyka sprawiają, że nasze produkty są atrakcyjne zarówno dla dzieci jak i ich rodziców.
Nasze maty są produkowane w całości z materiałów od Polskich producentów, każdy komponent posiada odpowiednie certyfikaty lub atesty.
Duża mata ochronna może pełnić nie tylko funkcję podkładki pod krzesełko do karmienia, ale także świetnie sprawdzi się jako mata do zabaw z plasteliną, farbami, kredkami świecowymi, czy na dwór do wszelkich zabaw.

Dziękujemy, że tu jesteście!

Shopping Cart