Radość z jedzenia

Śliniaki dziecięce

Merlove to marka stworzona dla rodziców i dzieci, którzy wspólnie zaczynają przygodę z rozszerzaniem diety.

LUK_9839
LUK_9941

O nas

Marka Merlove powstała aby zwiększyć komfort rodziców podczas rodzinnych posiłków. Brudne ubrania, brudna podłoga, codzienne pranie, czyszczenie krzesełka, każdorazowe mycie dziecka po posiłku, a nawet jego kąpanie, to są nieuniknione uroki rodzicielstwa podczas rozszerzania diety.
Dlatego naszym priorytetem było stworzenie akcesoriów dla dzieci, które będą pełniły przede wszystkim funkcję ochronną przed wodą i zabrudzeniami. I udało się!
Nasze produkty wykonane są miękkiego wodoodpornego materiału. Kluczową cechą śliniaka Merlove jest posiadanie  przyssawek, które z łatwością przyczepią się do tacy krzesełka.  Z materiału śliniaka tworzy się specjalna komora, do której wpada niezjedzony pokarm malucha. Natomiast wielozadaniowa mata ochronna posiada dwie warstwy, z czego jedna zabezpieczona jest membraną wodoodporną. Tkanina z której wykonane są maty jest plamoodporna. 

~ I love Merlove ~

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać wiadomości o nowościach i promocjach w naszym sklepie. Dodatkowo  otrzymasz kod rabatowy uprawniający do 3% zniżki na pierwsze zakupy! 

Shopping Cart